У наш час різноманітні МФО набули великого поширення, тож задля підтримання конкурентоспроможності такі компанії вводять нові онлайн кредити. Особливо багато подібних послуг пропонують організації, котрі тільки вийшли на фінансовий ринок.
Нові МФО 2024 року
Працюють з 2023 року
МФО, що працюють з 2022 року
МФО працюючі з 2021 року
МФО 2020 року
Працюють з 2019 року
У цьому матеріалі ми розглянемо:
Переваги нових онлайн кредитів
Сучасній людині у будь-який момент може знадобитися фінансова допомога, адже навколишній світ часто створює ситуації, що вимагають несподіваних витрат. У таких випадках єдиним виходом стає звернення до кредиторів. Однак традиційні банки згодні видавати позики за умови надання великої кількості паперів, поручителів та довідок про платоспроможність.
Набагато вигіднішим засобом є використання послуг, що пропонують МФО. Вони відрізняються:
- швидкістю – нові кредити на карту видаються за 20 хвилин;
- доступністю – отримати кошти у борг можна цілодобово, маючи лише доступ у інтернет;
- низьким рівнем вимог – позичальник має бути повнолітнім громадянином України з реєстрацією;
- незначною кількістю документів – знадобляться тільки паспорт та ІПН.
Також мікрокредитори майже не звертають увагу на кредитну історію і видають гроші навіть громадянам, котрі гарантовано отримають відмову у банках: пенсіонерам, студентам, безробітним. Це стає можливим через те, що відносно короткі терміни позик, невеликі суми та високий відсоток дають змогу нівелювати потенційних ризик фінансових втрат.
Нові онлайн кредити – це шанс поліпшити кредитну історію
Хороша кредитна історія – гарантія подальшого кредитування без зайвих проблем. Проте дуже часто вона псується не з вини позичальника, адже ніхто не застрахований від скрутних обставин, котрі виникають несподівано та в найнесприятливіші моменти. Тож клієнт МФО завжди може потрапити у становище, яке не дасть йому змоги вчасно погасити заборгованість. Це, в свою чергу, негативно позначається на відносинах з кредиторами та їх довірі. Наприклад, традиційні банки взагалі відмовляються надавати фінансову допомогу людям з поганою кредитною історією.
Однак, мікрокредитори завжди йдуть назустріч. Особливо лояльно до позичальників відносяться ф. Вони тільки виходять на фінансовий ринок, тож намагаються набрати клієнтську базу. Для цього молоді компанії виставляють мінімальний рівень вимог та видають гроші усім бажаючим.
Отож, аби отримати кредит онлайн в 2024 році, потрібно мати:
- паспорт повнолітнього громадянина України;
- реєстрацію за місцем проживання;
- індивідуальний податковий номер або додатковий документ (водійські права, закордонний паспорт, студентський квиток, пенсійне посвідчення);
- активну банківську картку або рахунок;
- доступ у інтернет.
Леді-Гроші наголошує: позики, котрі видаються новими мікрофінансовими організаціями, допоможуть виправити кредитну історію, адже усі подібні компанії мають спільну інформаційну базу, а своєчасне погашення боргів обов’язково у ній відзначиться. Головне, не допускати інших протермінувань та вчасно робити усі виплати. Поступово довіра кредиторів повернеться, а лояльність підвищиться.
Не потрібно засмучуватися людям, котрі прострочили повернення коштів лише на декілька днів – такі короткі терміни не мають великих наслідків, проте все ж краще їх уникати.
На що звернути увагу при виборі
Як правило, умови кредитування у більшості МФО збігаються, проте деякі аспекти все ж можуть відрізнятися. Існують певні нюанси, на які варто звертати увагу при виборі компанії.
- Детальний перелік документів, які знадобляться для оформлення позики. Зазвичай потрібні паспорт та ІПН, однак, можуть стати у пригоді додаткові папери. Також важливо враховувати, що, можливо, доведеться зробити фото або скан-копію документів.
- Наявність пролонгації. Ця послуга здатна врятувати від протерміновки та погіршення кредитної історії, тож краще звертатися до компаній, котрі її надають.
- Способи видачі коштів. Зазвичай мікрокредитори видають нові позики онлайн за допомогою переказу на банківську картку чи рахунок, проте деякі компанії тепер переводять кошти і на електронні гаманці.
- Відсутність «подвійного дна». Інколи окрім звичайних умов, у кредитний договір вноситься розділ, котрий змушує клієнта зробити додаткові виплати.
- Відгуки користувачів.
Потрібно дуже уважно вивчати усі характеристики компанії, аби уникнути прикростей. Та не варто турбуватися – обрати найкращого кредитора можна за допомогою сайту lady-groshi.com.ua. Тут представлений перелік усіх МФО Києва та країни і вказані їх умови видачі грошей з вимогами до клієнтів.
Терміни виплати і пролонгація
Зараз мікрофінансові організації складають серйозну конкуренцію банкам, адже пропонують гроші не тільки на декілька тижнів. Тепер більшість подібних компаній надає й довгострокові кредити (від 3 місяців).
Усі відповідальні клієнти мікрокредиторів уважно відносяться до термінів погашення позик та завжди дотримуються своїх зобов’язань. Робити це дуже просто — вони вказані в кредитному договорі, а за декілька днів до крайнього строку компанія нагадує про повернення коштів.
Але кожна людина може потрапити у скрутне становище, що завадить своєчасно погасити кредит. Не варто хвилюватися – майже усі старі й нові МФО надають послугу пролонгації. Вона полягає у відкладенні виплати основної частини боргу на певний час. Важливо розуміти, що при цьому все одно доведеться сплатити вже набіглу суму по відсотковій ставці.
Пролонгація дозволяє уникнути протермінувань та, як наслідок, штрафів та погіршення кредитної історії, але про її наявність краще дізнаватися заздалегідь, аби не виникли прикрі непорозуміння.
Леді-Гроші наголошує: оформлювати заявку на цю послугу також необхідно вчасно – до того, як трапиться прострочення. Після виходу усіх термінів пролонгувати позику не можна.
Як повертати гроші
Усіх позичальників, котрі отримали нові кредити онлайн на карту, турбує питання про способи повернення коштів. Зараз, на щастя, їх існує велика кількість, тож кожна людина має змогу обрати найзручніший для себе:
- візит до офісу кредитора (можна сплатити і готівкою, і за допомогою картки);
- переказ через поштові відділення або банківські каси;
- онлайн-банкінг;
- електронні гаманці;
- використання терміналів самообслуговування і банкоматів.
Слід пам’ятати: деякі з цих способів займають до декількох робочих днів, а компанії-посередники зазвичай вимагають комісію за свої послуги.