Швидко гроші — кредити онлайн на карту до 30000 гривень

Кредит готівкою або на картку в ШвидкоГроші
Ставка
1%-2,5%
Перший
до 6000 грн
Повторний
до 30000 грн
Вік
18-70 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 140 днів
Видача до
20 хвилин
Отримання на
Видача готівкоюОтримати на карту

У сучасному житті багатьом людям потрібна грошова підтримка. Найкращим способом її отримання є звернення у численні МФО. Наприклад, до ТОВ «Споживчий центр» Швидкогроші. Саме під назвою Sgroshi ця компанія завоювала прихильність тисяч позичальників по всій Україні.

Про компанію Швидко гроші

Зазвичай ситуації, які вимагають зайвих витрат, виникають дуже несподівано та потребують швидких дій. Але отримання позики у банку є дуже довгим та важким, адже потрібно зібрати велику купу документів та довідок.

Раніше не було можливості швидко отримати гроші на невеликий термін офіційно, тож людям доводилося позичати кошти або нести цінні речі до ломбардів. Та зараз на допомогу приходить мікрокредитування. От тільки щоб отримати фінансову підтримку і не втрапити у халепу, слід серйозно підходити до вибору МФО та віддавати перевагу надійним та перевіреним часом закладам з відповідальними співробітниками.

Мікрокредитна компанія Швидко гроші не тільки існує на фінансовому ринку України понад 5 років, а й займає на ньому лідуючі позиції. Саме вона внесла до широкого вжитку миттєві позики готівкою, котрі видаються лише за 20 хвилин. До того ж у компанії працюють тільки професіонали своєї справи, а для постійних клієнтів є програми лояльності. Сукупність цих факторів пояснює величезну кількість позичальників, що лишають позитивні відгуки про Швидко гроші.

Які переваги онлайн кредиту в МФО «Швидко гроші»

Дуже часто темп життя не дозволяє виділити вільну хвилину навіть на важливу справу. Якщо час обмежений і немає можливості завітати до відділення кредитора, то на допомогу прийде онлайн кредит у Швидко гроши. Ця послуга дає можливість отримати гроші одразу на картку та не виходячи з дому.

відгуки про Швидко Гроші

Для цього потрібно:

 • увійти до інтернету;
 • здійснити вхід до особистого кабінету на сайті компанії;
 • заповнити спеціальну форму;
 • відповісти на дзвінок оператора;
 • дочекатися надходження грошей на картку.

Плюсами такої позики є швидкість, зручність та мінімум потрібних документів (тільки паспорт та ідентифікаційний код платника податків).

Слід звернути увагу на те, що дані, внесені в анкету, мають бути чесними та вичерпними.

Потрібно отримати гроші до зарплати, або на інші потреби, а вільного часу не так багато? Вам допоможуть кредити онлайн без дзвінків, які видаються цілодобово. Після схвалення заявки, гроші надійдуть на вказану Вами банківських карту.

Приклад розрахунку з відсотками

Зараз на кожному сайті МФО є програми для підрахунку відсотків, що позичальник має виплатити. Сервіс Швидкогроші не є виключенням. Подібні калькулятори потрібні для того, аби клієнт одразу міг правильно оцінити свої фінансові можливості.

Але відсоток можна розрахувати і без спеціальних програм. Зробити це не важко, але потрібно уважно слідкувати за цифрами, щоб не допустити прикрої помилки.

Система проста. Наприклад, якщо сума позики – 1000 грн, а щоденний відсоток – 2.5%, то за кожний день клієнт має виплачувати 25 гривень.

За таких умов відсоток річних буде дорівнюватися 912.5%.

Кредит готівкою або на картку в ШвидкоГроші
Ставка
1%-2,5%
Перший
до 6000 грн
Повторний
до 30000 грн
Вік
18-70 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 140 днів
Видача до
20 хвилин
Отримання на
Видача готівкоюОтримати на карту

Необхідні документи для оформлення позики

Отримання позики у традиційному банку вимагає великої кількості документів, що підтвердять платоспроможність позичальника. МФО видають відносно невеликі суми на короткий термін, тож і вимоги до клієнтів нижчі.

Для того, щоб отримати швидко гроші на картку потрібно:

 • бути повнолітнім громадянином України з реєстрацією;
 • мати паспорт та ідентифікаційний номер платника податків;
 • надати підтвердження трудового доходу, навіть без офіційного оформлення;
 • при оформленні через інтернет вказати дійсний номер телефону та адресу електронної пошти.

онлайн кредит у Швидко Гроши

За наявності усього перерахованого позичальнику залишиться тільки заповнити заявку на позику і вивчити та підписати кредитний договір. Компанія Швидкогроші гарантує прозорість умов та готовність йти назустріч клієнтам.

Як повернути кредит в Швидко гроші

Sgroshi полегшує життя своїм боржникам, що вирішили оформити онлайн кредит на картку в Швидкогроші, навіть тоді, коли річ заходить про повернення коштів.

Зробити це можна кількома способами:

 • особисто завітати до відділення організації;
 • скористатися терміналом самообслуговування;
 • перевести платіж за допомогою Особистого кабінету на сайті компанії.

Але навіть якщо відсоткова ставка підрахована, а кредитний договір уважно прочитаний, обставини можуть скластися не на користь позичальника. При простроченні виплати кредиту кредитор начислює штраф у розмірі 2.5% у перший день протермінування та збільшує його на 2.5% у кожний наступний день.

Інколи з компанією можна домовитися, якщо надати доказ того, що невиплата боргу відбулася не з вини боржника, а через обставини, які від нього не залежать.

Та найкращим варіантом є дострокове погашення позики. У цьому разі відбудеться перерахунок відсотків, тобто, чим швидше закриється борг, тим менше грошей заплатить клієнт.

Умови пролонгації

Якщо позичальник вирішив взяти позику в Швидко гроші та вчасно зрозумів, що не встигає виплатити кошти, компанія запропонує йому оформити пролонгацію. Це своєрідний засіб подовження терміну мікропозики, при якому клієнт зобов’язаний виплатити відсотки, а основну суму боргу погашує пізніше.

Слід наголосити на тому, що коли клієнт не повернув позику і відмовляється це робити, організація може передати справу третім особам та до суду. Також це негативно вплине на кредитну історію позичальника, що призведе до відмови при наступному кредитуванні.

В яких містах працюють відділення Швидко гроші

Мікрофінансові організації набули поширення по всій Україні. Якщо раніше їх можна було зустріти лише у таких великих містах, як Київ, Львів, Харків, Одеса, то зараз налічується декілька десятків відділень більш ніж у 40 населених пунктах.

Якщо Вам не підходять умови мікрофінансової ірганізаціі «Швидко гроші», радимо розглянути інші онлайн позики на картку без відмови. Ми підібрали для Вас всі перевірені МФО в Україні.

Контактні дані МФО Швидко гроші

У деяких ситуаціях може бути потрібен зворотний зв’язок з компанією.

Це можна зробити за такими контактними даними:

Головний офіс юридичної особи ТОВ «Споживчий центр» знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А.

Кредит готівкою або на картку в ШвидкоГроші
Ставка
1%-2,5%
Перший
до 6000 грн
Повторний
до 30000 грн
Вік
18-70 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 140 днів
Видача до
20 хвилин
Отримання на
Видача готівкоюОтримати на карту

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оцінок, середнє: 4,90 з 5)
Загрузка...

One thought on “Швидко гроші — кредити онлайн на карту до 30000 гривень

 1. Людмила Котиляк

  В зв’язку з затримкою зарплати виникла заборгованість по оплаті кредиту. 15 лютого буде проведена оплата заборгованості. Компанія, в якій я працюю дала обіцянку розрахуватись. А в цілому, сервісом задоволена

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*