MSG кредити

У наш час, коли мікропозики набули величезної популярності, одним з найпоширеніших їх видів став MSG кредит на карту. Основним його плюсом є те, що для отримання фінансової допомоги потрібно мати тільки мобільний телефон з активним номером та можливість відіслати SMS.

Гроші в кредит у SOS-Credit
Ставка
1,35%
Перший
до 15000 грн
Повторний
до 20000 грн
Вік
18-90 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 65 днів
Видача до
10 хвилин
Отримання на
Отримати на карту

Онлайн кредит на карту в MyCredit
Ставка
1,5%
Перший
до 12000 грн
Повторний
до 18000 грн
Вік
18-70 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 30 днів
Видача до
5 хвилин
Отримання на
Отримати на карту

Онлайн кредит в Slon Credit
Ставка
1,5%
Перший
до 25000 грн
Повторний
до 25000 грн
Вік
18-65 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 30 днів
Видача до
10 хвилин
Отримання на
Отримати на карту

Позика на карту у CreditPlus
Ставка
1,50%
Перший
до 15000 грн
Повторний
до 30000 грн
Вік
18-70 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 30 днів
Видача до
10 хвилин
Отримання на
Отримати на карту

Онлайн кредит в Prosto Credit
Ставка
1,5%
Перший
до 5000 грн
Повторний
до 8000 грн
Вік
18-65 років
Документи
ІПН/Паспорт
На термін
до 30 днів
Видача до
5 хвилин
Отримання на
Отримати на карту

Що таке МСГ-кредит

Розповсюдження МФО призвело до жорсткої конкуренції між ними. Задля привернення нових клієнтів та утримання старих, компанії намагаються створювати та використовувати різноманітні акції і вигідні пропозиції. Однією з них стали MSG (МСГ) позики — можливість отримати кредит на карту через СМС.

Основними перевагами такої послуги є:

 • доступність (достатньо мати при собі лише мобільний телефон);
 • швидкість (після відсилання СМС гроші надходять майже моментально);
 • цілодобовість.

Але розраховувати на подібний вид кредитування можуть тільки зареєстровані клієнти, котрі пройшли ідентифікацію у системі мікрофінансової організації та мають прив’язану верифіковану банківську картку. Дізнатися ж, які саме компанії надають можливість отримати гроші по SMS, можна за допомогою сайта lady-groshi.com.ua, на якому представлено перелік МФО та їх детальне порівняння за багатьма характеристиками.

Як отримати кредит по СМС в Україні

MSG-кредити стають у нагоді людям, що не мають доступу в інтернет та документів, але потребують термінової фінансової допомоги, адже для отримання коштів достатньо лише відіслати СМС-повідомлення.

 1. Спочатку слід упевнитися, що обрана МФО пропонує подібну послугу. Зробити це можна завітавши до Особистого кабінету на сайті кредитора або подзвонивши на Гарячу лінію компанії.
 2. Варто уточнити умови кредитування. Наприклад, деякі організації підвищують відсоткову ставку або скорочують термін погашення позики.
 3. Якщо послуга дійсна, а її отримання вигідне, можна перейти до оформлення.
 4. Для цього достатньо просто відіслати СМС з певним змістом (наприклад, словом kredit) на номер мікрокредитора.
 5. Дочекатися схвалення та надходження коштів на рахунок або картку. Зазвичай це займає усього декілька хвилин.

Хто може розраховувати на таку позику

Сучасна людина у будь-який момент може стикнутися з раптовими та непередбачуваними витратами. Наприклад, якщо не вистачає грошей на покупку або ремонт гаджета чи автомобіля.

Як правило, у такому скрутному фінансовому становищі немає часу на пошук коштів через родичів та знайомих і, тим більш, на звернення до традиційного банківського закладу. У подібних скрутних становищах на допомогу приходять численні мікрокредитні компанії. Вони пропонують отримати гроші майже миттєво та маючи лише паспорт та мобільний телефон.

Однак лояльність МФО до позичальників йде все далі – зараз, аби отримати кредит, достатньо просто відіслати повідомлення на номер компанії.

Проте Lady-Groshi радить своїм користувачам пам’ятати про деякі правила оформлення подібних позик. Їх видають тільки клієнтам, що вже зареєстровані та ідентифіковані у системі – тобто, людям, що вже брали звичайний кредит у цій організації. До того ж, до аккаунту має бути підв’язана верифікована банківська картка з іменем позичальника.

Якщо дотримуватися вищеозначених умов, то СМС-позика обов’язково буде схвалена та видана у найкоротші терміни.

Особливості повернення SMS-позики на території України

Однією з найважливіших умов підтримання хорошої кредитної історії є своєчасне повернення боргів не тільки банкам, а й мікрокредиторам. І, хоча МФО набагато менше уваги звертають на характеристики клієнтів, потрібно намагатися уникати протермінувань.

Тим більш, що зараз існує велика кількість різноманітних способів повернення коштів і кожний зможе обрати найзручніший.

 1. Візит до фізичного відділення організації-кредитора. У такому разі погасити позику можна як за допомогою банківської картки, так і готівкою.
 2. Використання інтернет-банкінгу: скориставшись мобільним додатком або завітавши до Особистого кабінету на сайті.
 3. Через систему онлайн-платежів та електронний гаманець.
 4. Замовлення переказу грошей у поштовому відділенні.
 5. Використання будь-якого з різноманітних терміналів чи банкоматів.
 6. Звернення до банківської каси.

Важливо враховувати, що кошти можуть надійти до кредитора лише через декілька робочих днів, а деякі сервіси утримують комісію за свої послуги.

Також Леді-Гроші нагадує, що варто уважно вносити реквізити отримувача та додатково перевіряти їх, аби гроші гарантовано потрапили саме на рахунок МФО.

Що робити якщо отримали відмову в МФО

На відміну від звичайних банків, МФО встановлюють дуже низький рівень вимог до позичальників, але навіть у них є деякий відсоток відмов.

Так, позика не схвалюється кредитором, якщо при заповненні анкети клієнт допускає велику кількість помилок. У цьому випадку важливо розуміти, що розгляд здійснюється не співробітниками, а спеціальною системою і програма просто не може коректно обробити дані, тож автоматично відхиляє заявку.

Також кредит не може отримати людина, що свідомо намагається ошукати компанію та вносить неправильну інформацію (завищує рівень доходів або приховує наявність інших непогашених позик) або існують певні сумніви щодо того, чи дійсно картка, телефон та паспорт належать саме цій особі.

Проте, найчастішою причиною відмови, з якою зіштовхуються люди, котрі хочуть отримати кредит по СМС, залишається відсутність верифікованого аккаунту або іменної банківської картки.

Не варто турбуватися, якщо заявку на позику відхилено, а гроші все ж потрібні. Завжди можна скористатися іншими засобами кредитування:

 • завітати до відділення кредитора;
 • скористатися сайтом МФО та заповнити анкету;
 • подзвонити оператору;
 • звернутися за послугами до іншої компанії.
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оцінок, середнє: 5,00 з 5)
Загрузка...