У житті кожної людини можуть трапитися ситуації, єдиним виходом з яких стане кредит без прописки. Однак, жоден банк не надасть фінансову допомогу позичальникам, котрі не мають реєстрації за місцем проживання. Найкращим вирішенням стане звернення до МФО, що в останній час набули великої популярності.
Зараз працюють:
Працюють частково:
У цьому матеріалі ми розглянемо:
Чи можна отримати кредит без прописки
Звертатися до традиційних кредиторів зазвичай не дуже вигідно — це завжди пов’язано з певними труднощами, адже банки вимагають від клієнтів великої кількості різноманітних документів, котрі доводитимуть благонадійність позичальників. Для того, аби зібрати усе необхідне, доведеться докласти зусиль та витратити чимало часу. Та навіть наявність усіх паперів не гарантуватиме схвалення кредитів.
Але є дуже зручний альтернативний варіант – отримати займ без постійної реєстрації можна у МФО. Подібні компанії дуже швидко заполонили фінансовий ринок та набули широкого розповсюдження у Києві та майже усіх інших містах.
Їх популярність зумовлена:
- швидкістю – взяти позику можна за 15-20 хвилин;
- доступністю – достатньо мати тільки доступ до інтернету;
- мінімумом вимог до позичальників – потрібно бути громадянином України та мати документ, що засвідчує особу;
- високими відсотками схвалених позик – гроші видають майже усім клієнтам, навіть тим, що гарантовано зіштовхнуться з відмовою у банках (студенти, пенсіонери, люди без прописки та офіційного працевлаштування).
Як оформити онлайн заявку на кредит без прописки
Людям, котрі вирішили взяти кредит без реєстрації, варто пам’ятати про те, що далеко не всі мікрофінансові компанії згодні видавати кошти клієнтам без прописки.
Та не варто турбуватися – сервіс Леді-Гроші допоможе дізнатися, які організації надають гроші з найнижчими вимогами до позичальників.
- Почати варто з візиту на сайт за адресою lady-groshi.com.ua. Тут знаходиться перелік усіх МФО України та вказані їх умови кредитування і послуги, котрі вони надають.
- Далі слід уважно вивчити характеристики компаній та обрати ту, що задовольнить усі запити.
- Потім можна переходити до оформлення позики – натиснути на спеціальну кнопку навпроти назви обраної організації.
- Важливо детально заповнювати анкету, користуючись інструкцією та вказуючи якомога більше інформації – це значно підвищить шанси на схвалення позики.
- Після відсилання заявки потрібно дочекатися рішення експертів та надходження коду підтвердження (на електронну пошту чи телефон), який вводиться у спеціальне поле.
- Залишається тільки отримати кошти на картку або рахунок.
Варто враховувати, що відсутність прописки може негативно впливати на розміри позики та відсоткову ставку.
Які документи необхідні
МФО, на відміну від банків, не вимагають від клієнтів купи різноманітних паперів та довідок, що підтвердять платоспроможність.
Для того, щоб отримати займ на карту без прописки, потрібно мати тільки:
- паспорт повнолітнього громадянина України;
- індивідуальний номер платника податків;
- додатковий документ, що підтверджує особистість (закордонний паспорт, студентський квиток, пенсійне посвідчення, водійські права).
Як правило, більшість кредиторів видає гроші за наявності одного лише паспорта, але варто перестрахуватися та надати максимально можливу кількість документів, аби гарантовано отримати схвалення мікрокредита.
Чому можуть відмовити в кредиті
Відсоток відмов у мікрофінансових організацій мізерна, але він все ж існує. Тож важливо розуміти, що МФО відхиляють заявки тільки за дуже важливих причин:
- анкета містить велику кількість помилок і програма не може опрацювати інформацію;
- клієнт свідомо вносить недостовірні дані (приховує наявність непогашених чи протермінованих позик, збільшує розмір доходів, підвищує чи занижує вік);
- кредитор підозрює позичальника у спробі шахрайства (наприклад, сумнівається у тому, що документи та картка належать людині, котра намагається отримати гроші).
Окрім того, деякі відмови трапляються через збої у системі.
Отож, щоб отримати кредит без довідок та реєстрації, важливо дотримуватися деяких правил:
- потрібно уважно вказувати та ретельно перевіряти дані, щоб уникнути помилок та автоматичного відхилення;
- слід вносити якомога більше детальної інформації;
- ні в якому разі не намагатися ошукати кредитора;
- варто звертатися до компаній, що недавно вийшли на фінансовий ринок – вони більш лояльні до клієнтів.
Леді-Гроші наголошує: не дивлячись на те, що мікрокредитори згодні видавати позики навіть клієнтам, котрі не мають реєстрації за місцем проживання, наявність тимчасової прописки збільшує шанси на кредитування.
Процес повернення грошей
Існує багато способів погашення позики, але всі вони розподіляються на дві великі групи.
- Онлайн. Оплата відбувається через інтернет-банкінг, різноманітні мобільні додатки та електронні гаманці.
- Офлайн. Особистий візит до офісу кредитора (можна розплатитися як карткою, так і готівкою), звернення до поштових відділень та банківських кас, використання банкоматів і різноманітних терміналів самообслуговування.
Проте варто враховувати, що грошові перекази можуть виповнюватися на протязі декількох робочих днів, а деякі посередники утримують комісію.
Переваги використання пролонгації
Якщо обставини заважають вчасно розрахуватися з кредитором, можна скористуватися пролонгацією. Цю послугу пропонують своїм клієнтам майже усі кредитори.
Пролонгація полягає у:
- виплаті суми, котру по відсотковій ставці встигла нарахувати компанія;
- перенесенні погашення боргу на час, що дорівнюється строку кредитування.
Це дозволяє уникнути протермінування позики та погіршення кредитної історії. Але, аби не втрапити у халепу, варто заздалегідь уточнювати, чи надає можливість пролонгувати займ саме ваш кредитор.